gulasova macska

macska

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
macska

Pravidlá izbového golfu
1) Každý hráč musí byť vybavený svojim vlastným náradím. Väčšinou jednou palicou a dvomi guľami.
2) Hra na ihrisku musí byť povolená vlastníkom jamky.
3) Na rozdiel od normálneho golfu, je cieľom dostať palicu do jamky a gule udržať mimo nej.
4) Pre lepšiu hru musí byť palica čo najpevnejšia. Vlastníkovi ihriska je povolené zistiť tvrdosť hráčovej palice ešte pred začiatkom hry.
5) Vlastníkovi ihriska sa vyhradzuje právo určiť rozmer palice tak, aby nedošlo k poškodeniu jamky.
6) Myšlienkou hry je urobiť čo najviac úderov do tej doby, než je majiteľ ihriska spokojný. Nesplnenie tejto požiadavky by mohlo viesť k tomu, že majiteľ ihriska nabudúce odmietne dotyčného hráča.
7) Je považované za zlé, keď sa snažíte hrať ihneď po príchode na ihrisko. Skúsený hráč si zvyčajne vyhradí určitý čas na vyjadrenie obdivu nad celým ihriskom, predovšetkým nad pekne formovaným terénom.
8) Hráči by mali mať na vedomí, že zmienka o inom ihrisku, na ktorom hrali, alebo na ktorom v súčasnej dobe stále hrávajú, majiteľovi ihriska nie je príliš po vôli. Rozzúrení majitelia ihriska potom často znehodnotia nákladné a nenahraditeľné vybavenie hráča.
9) Hráčom sa odporúča, aby so sebou mali pre každý prípad minimálne jednu pláštenku.
10) Hráči by sa mali vopred uistiť, že ich zápas bol presne načasovaný, hlavne ak sa začína hra na novom ihrisku. Predchádzajúci hráči bývajú trochu neracionálni, pokiaľ zistia, že niekto iný hral na ihrisku, ktoré oni sami považujú za privátne.
11) Hráči by nemali predpokladať, že ihrisko je zakaždým pripravené ku hre. Niektorí hráči by mohli byť v rozpakoch zistením, že ihrisko môže byť aj dočasne mimo prevádzky.

Zdroj: rouming.cz
 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader