macska

gulasova macska

macska

macska
zavrú pápeža? Zdroj: www.novinky.cz
 
tmiro | 23.9.2021 03:12

No skôr by ma zaujimalo, že keď Poliak poruší zákon, ktorý platí na poľskom území, tým, že napr na území Slovenska pripomenie fakt, že mnohí poliaci s radosťou pomáhali Nemcom v zabíjanie židov, či môže aj mňa poľský súd odsúdiť za to, že som to teraz pripomenul na území Slovenska... Alebo ten poľský trestný zákon platí len pre Poliakov na SK ale na Slovákov na území SK už neplatí?


leader
leader | 23.9.2021 09:46

POliaci doslovne ukazali ako to vyzera byt ked je niekto "papezskejsi nez papez".

@tmiro nie som pravnik ale zakon je vynucovany na urcitom teritoriu. Ale myslim ze sa nikde v trestnom zakone nepise ze "zakon plati len pre obcanov Polska" alebo "zakon plati len na uzemi Polska". Cize ked sa Poliak vrati domov tak pojde pred sud. Ak budes ty bryzgat na Poliakov a potom pojdes do Targu na nakupy tak ta mozu zabasnut. (ale asi velmi zjednodusujem predpokladam ze su tu este nejake EU regulacie ktore toto osetruju)


tmiro | 23.9.2021 13:32

No ved toto mi vŕta hlavou. Ak za to zabasli Poliaka, že na nejakej konferencii (možno o vojne, histórii..) v zahraničí, spomenul historické fakty, že potom ma ten zákon asi platnosť aj na území mimo Poľska a zavrú podľa neho človeka, aj keď neporušil zákon v tej nejakej konkrétnej krajine a ci mi teda niečo hrozí, keď si ma tu zapamätajú a potom prídem do kontaktu s poľskou políciou, teda ci ta exteritorialita platí aj na nepoliakov.


tmiro | 23.9.2021 13:34

Lebo napr po odstránení tuším sochy Koneva, navrhovali v Moskve stíhať toho starostu mestskej časti Prahy, podľa ruského trestného činu hanobenia pamätníkov 2 sv vojny


Kladivo na moralistov
Kladivo na moralistov | 25.9.2021 22:43

Politikom aj ľuďom na SLovensku kvalitne jebcuje, ale keď sa pozriem na sever aj na juh, trochu ma to v posledných rokoch upokojí.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader